BC Lux International Sp. z o.o.Telefon: +48 32 793 68 78 | Adres: Portowa 28 | Miejscowość: Gliwice | Kod pocztowy: 44-100Lampy dla dzieci • http://www.bcluxinter.com/


Opis

Urządzacie pokój dla dziecka? Nie zapomnijcie o tym, jak bardzo ważne jest odpowiednie oświetlenie pomieszczenia. W pokoju Twojego syna lub córki powinna znaleźć się nie tylko lampa sufitowa, ale także na biurko. Lampka nocna również jest bardzo przydatna. Zwłaszcza w przypadku dzieci, które boją się zasypiać w nocy, gdy w pokoju panuje całkowita ciemność.

BC LUX International oferuje wysokiej jakości lampy dla dzieci i młodzieży, w tym sufitowe, wiszące, biurkowe, nocne oraz kinkiety. Wszystkie gwarantują bezpieczeństwo podczas korzystania z nich. Dobrym rozwiązaniem w przypadku lamp sufitowych jest możliwość regulacji natężenia światła. Można je dopasować w zależności od wykonywanej czynności. Są one dostępne w ofercie sklepu. W jego asortymencie znajdziesz wiele modeli o fantazyjnych kształtach, jak i tych tradycyjnych.

Data dodania: 02-12-2017
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

HS MEDICAL POLAND

Lorem Website

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Lorem Website

VAPORSHOP.PL

Lorem Website