Mijo24Telefon: +48 694 434 299 | Adres: Chociszewskiego 25 | Miejscowość: Kościan | Kod pocztowy: 64-000Skarpety męskie bambusowe


Opis

Panowie powinni szczególnie dbać o to, co wkładają na stopy. Niestety męskie ciało produkuje więcej potu niż damskie, a przez to tworzy się nieprzyjemny zapach, szczególnie odczuwalny po całym dniu chodzenia w sportowym obuwiu. Można zminimalizować ten problem, wybierając odpowiednie odpowiednie obuwie z oddychającymi membranami, ale nic to nie da, gdy będziemy nosić skarpetki ze sztucznych tworzyw. 

Ostatnim hitem na rynku są skarpety męskie bambusowe (damskie również), które dzięki temu, że wykonane z naturalnego włókna mają dobre właściwości antypotliwe, a dodatkowo dają komfort stopom. Stopy w takich skarpetkach oddychają, nie są narażone na odparzenia, na pęcherze spowodowane nadmiarem wilgoci, skóra się nie marszczy. Dodatkowo skarpetki chronią stopy przed rozwojem stanów zapalnych i grzybicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mijo24.pl - sklepu który oferuje bardzo różnorodny asortyment skarpetek męskich wykonanych z bambusa.

Data dodania: 07-01-2018
Zostaw Komentarz


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website